
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Liv |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Tempt 5 |
| Culoare | Alb |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Tempt 5 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano M315 |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano SL-M315 |
| Frana fata | TKB-172, mechanical, 180mm |
| Frana spate | TKB-172, mechanical, 160mm rotors |
| Furca | Suntour XCE, 100mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă