
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Liv |
| Greutate, kg | 18 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 2.4 max tire size |
| Model | Tempt 5 |
| Culoare | Alb |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 27 |
| Dimensiunea cadrului | XS |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Numarul de viteze | 2x7 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Tempt 5 Snow Drift |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano M315 |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano SL-M315, 2x7 |
| Frana fata | TKB-172 mechanical [F]160mm |
| Frana spate | TKB-172, mechanical, 160mm rotors |
| Furca | SR Suntour XCE XS: 80mm travel (27.5) S: 100mm travel (27.5) / 100mm travel (29) M: 100mm travel (27.5) / 100mm travel (29) L: 100mm travel (29) |
| Amortizator spate | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Giant Tracker Sport |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) / 375mm (29) M: 375mm (27.5) / 375mm travel (29) L: 375mm (29) |
| Sa | Liv Sport |
| Manere de frina | RS360A, mechanical |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 40mm (27.5) / 40mm (29) M: 50mm (27.5) / 50mm (29) L: 50mm (29) |
| Tija de legatura | ProWheel Forged, 22/36 XS: 165mm (27.5) S: 165mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (27.5) / 170mm travel (29) L: 175mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 670mm (27.5) S: 670mm (27.5) / 670mm (29) M: 750mm (27.5) / 750mm travel (29) L: 750mm (29) |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | Shimano MF-TZ500, 14-28 |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă