
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | tubeless prepared, 2.25 max tire size, 38t max chainring size |
| Model | XTC Advanced 3 |
| Culoare | Negru-albastru inchis |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 12 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | XTC Advanced 3 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore |
| Manete | Shimano Deore |
| Frana fata | Shimano BR-MT410, hydraulic, Shimano RT-26 rotors, 180mm |
| Frana spate | Shimano BR-MT410, hydraulic, Shimano RT-26 rotors, 160mm |
| Furca | Giant Crest 34 RRL, 100mm, remote lockout |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant XCT 29 alloy, 25mm inner width |
| Carucioare | Praxis, press fit |
| Bucse | alloy, sealed bearing |
| Spite | Sapim |
| Anvelope | Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless |
| Tija de sa | Giant Connect, 30.9x400mm |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano MT-401 |
| Manere | Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm |
| Tija | Giant Contact S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm |
| Tija de legatura | Praxis Cadet M24, Boost, 32t |
| Ghidon | Giant Contact SL XC Flat, 780x31.8mm |
| Pedale | N/A |
| Caseta | Shimano Deore, 11x51 |
| Lant | KMC X-12 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă