
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | tubeless prepared, 2.6 max tire size, 34t max chainring size |
| Model | Trance 1 |
| Culoare | Verde |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 12 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Trance 1 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano SLX RD-M7100 |
| Manete | Shimano SLX SL-M7100, 1x12 |
| Frana fata | Shimano Deore BR-MT520, hydraulic, Shimano RT-56 rotors [F]180mm |
| Frana spate | Shimano Deore BR-MT520, hydraulic, Shimano RT-56 rotors [R]180mm |
| Furca | Fox 34 Performance, 130mm, GRIP damper, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant |
| Amortizator spate | Da |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant AM 29 tubeless ready sleeve-joint rim, 30mm inner width |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | alloy, sealed |
| Spite | Sapim |
| Anvelope | [F] Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR [R] Maxxis Aggressor 29x2.5, EXO, TR, tubeless |
| Tija de sa | Giant Contact Switch dropper, remote L: 170mm travel / 30.9 x 450mm |
| Sa | Giant Romero |
| Manere de frina | Shimano BL-MT501 |
| Manere | Giant Tactal Pro Single L:130mm |
| Tija | Giant Contact SL 35 L:50mm |
| Tija de legatura | Shimano SLX, 30t L:170mm |
| Ghidon | Giant Contact TR35, 780x35mm |
| Pedale | N/A |
| Caseta | Shimano SLX, 10x51 |
| Lant | KMC X-12 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă