
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
1x9
Culoare
Negru
Dimensiunea cadrului
L
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
29
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Talon E+ 3 29er 25km/h |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x9 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Talon E+ 3 29er 25km/h L Gunmetal Black |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Alivio, 9-speed |
| Frana fata | Tektro HD-M285, hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HD-M285, hydraulic disc |
| Furca | SR Suntour XCM 32 ATB Coil NLO, 29 100mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V, 29er, Alluminum |
| Bucse | Giant eTracker Sport, [F] 9mm QR [R] 135mm QR |
| Spite | Stainless steel |
| Anvelope | Maxxis Rekon 29x2.4 Wire Bead 60TPI |
| Tija de sa | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Tektro HD-M285 |
| Tija | Giant Sole-O Grip |
| Tija de legatura | FSA Comet E-Bike crank arm set FSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T |
| Ghidon | Giant Connect TR Riser 31.8x720x780mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed |
| Lant | KMC e.9 Sport, e-bike optimized |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă