
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Talon 5 |
| Tipul | Bicicleta de amatori |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Talon 5 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano M315 |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano SL-M315 |
| Frana fata | TKB-172, mechanical, 180mm |
| Frana spate | TKB-172, mechanical, 160mm rotors |
| Furca | Suntour XCE, 80mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | ALUXX |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Giant Tracker Sport |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 |
| Sa | Giant custom |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree |
| Tija de legatura | ProWheel Forged, 22/36 |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | Shimano MF-TZ500, 14-28 |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă