
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 48 | 3 698 |
| 36 | 3 760 |
| 24 | 3 885 |
| 18 | 4 010 |
| 12 | 4 485 |
| 10 | 4 635 |
| 8 | 4 860 |
| 6 | 5 235 |
| 4 | 5 985 |
Credit
3 698 lei x 48 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Talon 4 |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 29 |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Talon 29 4 L Metallic Black |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | microSHIFT FD-M282 |
| Schimbator spate | Shimano Altus M310 |
| Manete | microSHIFT, 2x8 |
| Frana fata | TKB-172, mechanical [F]180mm, [R]160mm rotors |
| Frana spate | TKB-172, mechanical [F]180mm, [R]160mm rotors |
| Furca | SR Suntour XCE, steel steerer XS: 80mm travel (27.5) S: 80mm travel (27.5) / 100mm travel (29) |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 L: 375mm (29) |
| Sa | Giant custom |
| Manere de frina | RS360A, mechanical |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree L: 70mm (29) |
| Tija de legatura | ProWheel Forged, 22/36 L: 175mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm L: 780mm (29) |
| Pedale | MTB caged |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă