
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 2.4 max tire size |
| Model | Talon 2 |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x9 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Talon 2 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Altus M2020 |
| Schimbator spate | Shimano Altus M2020 |
| Manete | Shimano Altus M2010, 2x9 |
| Frana fata | Tektro HDC M275 [F] 160 [R] 160, hydraulic |
| Frana spate | Tektro HDC M275, hydraulic, Tektro rotors [R]160mm |
| Furca | SR Suntour XCM30, QR, 80mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | alloy, ball bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.2, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) / 375mm (29) M: 375mm (27.5) / 375mm (29) L: 375mm (27.5) / 375mm (29) XL: 375mm (29) |
| Sa | Giant custom |
| Manere de frina | Tektro HDC M275 |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5) / 50mm (29) M: 60mm (27.5) / 60mm (29) L: 70mm (27.5) / 70mm (29) XL: 80mm (29) |
| Tija de legatura | ProWheel Charm, 30t (27.5) or 32t (29) XS: 165mm (27.5) S: 170mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (27.5) / 175mm (29) L: 175mm (27.5) / 175mm (29) XL: 175mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 730mm (27.5) S: 780mm (27.5) / 780mm (29) M: 780mm (27.5) / 780mm (29) L: 780mm (27.5) / 780mm (29) XL: 780mm (29) |
| Pedale | platform |
| Caseta | microSHIFT CS-H093, 11x46 |
| Lant | KMC X9 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă