
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Greutate, kg | 18 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 2.4 max tire size, 32t max chainring size |
| Model | Talon 0 |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 1x12 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Talon 0 Blue Ashes |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore M6100 |
| Manete | Shimano Deore M6100, 1x12 |
| Frana fata | Shimano Deore BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm |
| Frana spate | Shimano Deore BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors, [R]160mm |
| Furca | SXC32-2 RL 29, air spring, QR, alloy steerer XS: 80mm travel (27.5) S: 80mm (27.5) M: 100mm (27.5) L: 100mm (27.5) XL: 100mm (29) XXL: 100mm (29) |
| Amortizator spate | Nu |
| Jante | Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Shimano, sealed bearing |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Kenda Booster 27.5 or 29x2.4, wire bead |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9 XS: 300mm (27.5) S: 300mm (27.5) /375mm (29) M: 375mm (27.5) /375mm (29) L: 375mm (27.5) /375mm (29) XL: 375mm (29) XXL: 375mm (29) |
| Sa | Giant custom |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5)/50mm (29) M: 60mm (27.5)/60mm travel (29) L: 70mm (27.5)/70mm (29) XL: 80mm (29) XXL: 90mm (29) |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 730mm (27.5) S: 780mm (27.5) / 780mm (29) M: 780mm (27.5) / 780mm (29) L: 780mm (27.5) / 780mm (29) XL: 780mm (29) |
| Pedale | MTB caged |
| Caseta | Shimano Deore M6100, 10x51 |
| Lant | KMC X12 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă