
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | Tubeless prepared |
| Model | Stance 2 |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 10 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Stance 2 |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore M5120 |
| Manete | Shimano Deore M4100 |
| Frana fata | Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-26 rotors [F]180mm |
| Frana spate | Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-26 rotors, [R]160mm |
| Furca | Giant Crest 34 RCL, 130mm, Boost 15x110 QR, custom tuned for Giant |
| Amortizator spate | Da |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant XCT 29 wheelset, alloy, 30mm inner |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | [F] Giant Performance Tracker, Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Sport Tracker, QR Boost 141, loose ball |
| Spite | Sapim |
| Anvelope | Maxxis Forekaster, tubeless, 29x2.35, EXO, TR |
| Tija de sa | Giant Connect, 30.9 |
| Sa | Giant Romero |
| Manere de frina | Shimano MT201 |
| Manere | N/A |
| Tija | Giant Contact |
| Tija de legatura | Praxis Cadet, 30t |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8 |
| Pedale | N/A |
| Caseta | Shimano Deore, 12-speed, 10x51 |
| Lant | Shimano |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă