
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Greutate, kg | 20 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | tubeless prepared, max tire size 2.4, max chainring size 32t |
| Model | Stance 2 |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, 120mm FlexPoint suspension |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Stance 29 2 Gunmetal Black |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore M5120 |
| Manete | Shimano Deore M4100, 1x10 |
| Frana fata | Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-26 rotors [F]180mm |
| Frana spate | Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-26 rotors, [R]160mm |
| Furca | Giant Crest 34 RCL, 130mm, Boost 15x110 QR, custom tuned for Giant |
| Amortizator spate | Da |
| Carucioare | Praxis, press fit |
| Bucse | [F] Giant Tracker Performance Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker Giant Sport QR141, loose ball |
| Spite | Sapim |
| Anvelope | Maxxis Forekaster 29x2.35, wire, EXO, TR, tubeless |
| Tija de sa | Giant Contact Switch dropper, remote S: 100mm travel / 30.9 x 345mm M: 125mm travel / 30.9 x 395mm L: 150mm / 30.9 x 440mm XL: 150mm / 30.9 x 440mm |
| Sa | Giant Romero |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Contact S:50mm, M:50mm, L:60mm, XL:70mm |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 780x31.8mm |
| Pedale | platform [GC,GT] |
| Caseta | Shimano Deore, 11-46 |
| Lant | KMC X10 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă