
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
1x10
Culoare
Albastru
Dimensiunea cadrului
M
Materialul jantei
ALUXX
Diametru roti
29
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Fathom E+ 2 29er 25km/h |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta de munte |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Fathom E+ 2 29er 25km/h M Desert Sage |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore, 10-speed, Shadow+ |
| Manete | Shimano Deore |
| Frana fata | Tektro HD-M280, hydraulic disc, 180mm |
| Frana spate | Tektro HD-M280, hydraulic disc, 180mm |
| Furca | R Suntour XCR 32 Coil LO Boost 29 120mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimised |
| Carucioare | Nu |
| Bucse | Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15, Shimano MT200-B [R] 141mm OLD, QR |
| Spite | Stainless steel |
| Anvelope | Maxxis Rekon 29x2.4, Foldable, TLR, EXO, 60 TPI |
| Tija de sa | Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Shimano BL-MT200 |
| Manere | Giant Sole-O Grip |
| Tija | Giant Contact |
| Tija de legatura | FSA Comet E-Bike crank arm set FSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T |
| Ghidon | Giant Connect TR Riser 31.8x780mm |
| Pedale | Aluminum Platform |
| Caseta | Shimano CS-M4100-10 11-46T 10-speed |
| Lant | KMC e.10 Sport, e-bike optimized |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă