
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Verde
Gender
Femei
Dimensiunea cadrului
M
Diametru roti
28
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 48 | 2 054 |
| 36 | 2 089 |
| 24 | 2 158 |
| 18 | 2 228 |
| 12 | 2 492 |
| 10 | 2 575 |
| 8 | 2 700 |
| 6 | 2 908 |
| 4 | 3 325 |
Credit
2 054 lei x 48 luni
Alege bicicleta mult visată pentru copilul tău de la doar 899 lei sau trotineta dorită de la doar 299 lei
DetaliiPână la sfârșitul promoției
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Liv |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 40mm max tire size, kickstand |
| Model | Flourish 4 |
| Culoare | Verde |
| Gender | Femei |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta Aventure |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 7 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Flourish |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano SL-RS45 |
| Frana fata | Alloy, direct pull |
| Frana spate | Alloy, direct pull |
| Furca | High-tensile steel |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | Giant alloy |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | alloy, 36h |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Kenda K-192, 700x38c |
| Tija de sa | alloy, suspension, 30.9 XS:300mm, S:300mm, M:300mm |
| Sa | Liv Comfort |
| Manere de frina | alloy |
| Manere | Liv Comfort |
| Tija | MTS-291, 25.4mm XS:85mm, S:85mm, M:105mm |
| Tija de legatura | alloy, 42t XS:170mm, S:170mm, M:175mm |
| Ghidon | alloy, low rise, 25.4mm XS:58cm, S:58cm, M:58cm |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano MF-TZ500, 14x34 |
| Lant | KMC Z7 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă