
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Gri
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
XL
Diametru roti
28
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | 53mm max tire size |
| Model | Roam 3 Disc |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta Aventure |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Roam 3 Disc |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano FD-TY710 |
| Schimbator spate | Shimano Acera |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Frana spate | Tektro HD-M275 hydraulic disc |
| Furca | SR Suntour NEX 700C, 63mm |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant double wall aluminum |
| Carucioare | threaded |
| Bucse | alloy, 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant CrossCut, anti-puncture, 700x42c |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 350mm |
| Sa | Giant Sport |
| Manere de frina | Tektro TKD-143 |
| Manere | Giant Connect Ergo |
| Tija | Giant Sport, 7-degree S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm |
| Tija de legatura | forged alloy, 30/46 S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | Giant Sport XC, 31.8mm S:64cm, M:68cm, L:68cm, XL:68cm |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano HG31, 11x34 |
| Lant | KMC Z8.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă