
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Rosu
Gender
Barbati
Diametru roti
700x42C
Dimensiunea cadrului
L
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Revolt 0 |
| Tipul | Bicicleta Aventure |
| Culoare | Rosu |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700x42C |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 2x12 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Revolt 0 L Mars Dust |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano GRX RX-820 |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX-820 |
| Manete | Shimano GRX RX-610, 2x12 |
| Frana fata | Shimano GRX RX-400 HRD, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm |
| Frana spate | Shimano GRX RX-400 HRD, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant S-X2 Disc wheelset, alloy |
| Carucioare | FSA Mega EXO |
| Bucse | Giant alloy, 12mm thru-axle |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | Giant Crosscut Grip TR, 700x40c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano GRX RX-610 hydraulic |
| Manere | cork tape with gel |
| Tija | Giant Contact, 8-degree L:80mm |
| Tija de legatura | FSA Omega Modular AGX+, 32/48 L:175mm |
| Ghidon | Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm L:46cm |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă