
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Clasa eficientei energetice
A
Tipul
Bec LED
Tipul de soclu
E14
Culoarea luminii
Alb rece
Cromaticitate
4500
| Marca comerciala | Camelion |
| Lungimea, mm | 112 |
| Model | LED 11947 C35/845 7,5W E14 4500K |
| Puterea | 7.5 |
| Specificul | Echivalent bec cu incand.: 70 W |
| Durata de functionare (ore) | 40000 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Bec LED |
| Diametrul, mm | 38 |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul de soclu | E14 |
| Unghi, ° | 220 |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Cromaticitate | 4500 |
| Temperatura culorii | Neutru (4000-5000 K) |
| Forma balonului de sticla | Alungit |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă