
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Aspirator-suflanta gradina
Tip de alimentare
Retea 220-230 V
Gama de putere (W)
mai mult de 2000 W
| Marca comerciala | Skil |
| Greutate, kg | 3.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 2800W, F0150790AA |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aspirator-suflanta gradina |
| In complect | Травосборник |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Culoare | Negru cu gri |
| Puterea motorului, W | 2800 |
| Viteza variabila a fluxului de aer, km/h | 270 |
| Flux volumic, l/s | 160 |
| Sac de colectare, l | 45 |
| Reducerea cantitatii de frunze | 10:1 |
| Gama de putere (W) | mai mult de 2000 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă