
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Nu este în stoc
Marca comerciala
Samsung
Display digital
LCD
Latimea bloc. ext., cm
66
Puterea nominala la incalzire
3.2 kW
Consum nominal la incalzire
900 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Samsung |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AR09RSFPAWQNER |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 22.9 |
| Inaltime bloc extern, cm | 47.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 24.2 |
| Latimea bloc. ext., cm | 66 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 28.5 x 82 x 21.5 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +24 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 47 |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 37 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3.2 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 780 W |
| Consum nominal la incalzire | 900 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă