
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Nu este în stoc
Marca comerciala
LG
Display digital
LCD
Temperatura de operare °С
-10 °С ~ +48 °С
Puterea nominala la incalzire
3.3 kW
Consum nominal la incalzire
850 W
| Regim automat | Da |
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Smart functii | Wi-Fi |
| Marca comerciala | LG |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | AP09RT |
| Tara de productie | Южная Корея |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 26 |
| Inaltime bloc extern, cm | 49.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 23 |
| Latimea bloc. ext., cm | 71.7 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 34.8 x 85.7 x 18.9 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A+ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -10 °С ~ +48 °С |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 50 |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 47 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3.3 kW |
| Putere BTU | 9000 BTU |
| Consum nominal la racire | 710 W |
| Consum nominal la incalzire | 850 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă