Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Marca comerciala
Bosch
Temperatura de operare °С
-15 °C ~ +50 °C
Culoare
Alb
Latimea bloc. ext., cm
89
Puterea nominala la incalzire
5.6 kWh
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, uscare, ventilare, incalzire |
| Tip de Aer conditionat | Split |
| Marca comerciala | Bosch |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | CL4000iU W 53 E |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Alb |
| Greutatea unitatii externe, kg | 26 |
| Inaltime bloc extern, cm | 67.3 |
| Adincimea blocului extern, cm | 34.2 |
| Latimea bloc. ext., cm | 89 |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.5 |
| Dimensiunile blocului intern | 31.9 x 96.5 x 23.9 |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A++ |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Regim de noapte | Da |
| Regim de racire rapida | Da |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +50 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 65 dB |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 56 dB |
| Agent frigorific | R32 |
| Tipul compresorului | Invertor |
| Display digital | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 50 m2 |
| Puterea nominala la racire | 5.3 kWh |
| Puterea nominala la incalzire | 5.6 kWh |
| Putere BTU | 18000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1450 W |
| Consum nominal la incalzire | 1700 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă