Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 10 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | UniversalRake 900, 060088A001 |
| Puterea | 900 |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Aerator |
| Materialul corpului | Plastic cu metal |
| Seria | Universal |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Cantitatea de roti | 4 |
| Inaltime de taiere, cm | +10/+5/0/-5 |
| Sistema de taiere | 2 in 1 scarificator/aerator |
| Reglajul inaltimii de tuns | 4 |
| Latime cutite, cm | 32 |
| Volum, cos colector de iarba, l | 50 |
| Tipul motorului | Electro |
| Culoare | Verde |
| Puterea, W | pina la 1300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă