
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
Nu este în stoc
Clasa eficientei energetice
A
Nivelul de zgomot a blocului intern (dB)
50 dB
Tip de Aer conditionat
De podea
Suprafata incaperii, m2
35 m2
Putere BTU
12000 BTU
| Regim automat | Da |
| Moduri | Racire, incalzire, uscare |
| Tip de Aer conditionat | De podea |
| Marca comerciala | Saturn |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ST-12APH |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de aer conditionat |
| Culoare | Gri |
| Greutatea unitatii externe, kg | 36 |
| Inaltime bloc extern, cm | 77.5 |
| Adincimea blocului extern, cm | 38.2 |
| Latimea bloc. ext., cm | 46.3 |
| Display digital | Nu |
| Telecomanda | Da |
| Clasa eficientei energetice | A |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Temperatura de operare °С | -5 °C ~ +48 °C |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 50 dB |
| Agent frigorific | R410а |
| Tipul compresorului | Standart |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW |
| Puterea nominala la incalzire | 3.2 kW |
| Putere BTU | 12000 BTU |
| Consum nominal la racire | 1300 W |
| Consum nominal la incalzire | 1100 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă